Daniel Hahne

VD, Visionär


T: 0550-87701

E: daniel@zebraweb.se


Daniel är vår VD och visionär som med yviga gester styr våra ideér till ett specifikt mål och resultat.

Therese Björkman

Customer relations


T: 0550-87703

E: therese@zebraweb.se


Therese är den du ska prata med när det kommer till att diskutera strategier, kartlägga dina behov inom marknadsföring eller boka in nya jobb.

Dimitris Katsigiorgis

Webbutvecklare


T: 0550-877 06

E: dimitris@zebraweb.se


Dimitris gör det som för oss andra är rena grekiskan, programmerar och fixar hemsidor som vi alla får njuta av. Dimitris har sina rötter från soliga Grekland så det kanske har sitt med saken att göra.

Frida Olsson

Grafisk Designer


T: 0550-877 02

E: frida@zebraweb.se


Kreativ nyexad grafisk designer, som har sitt kall i att förmedla känslor genom grafisk formgivning och som älskar att ge varumärken sin egna speciella identitet med färg och form.

Thomas Hilding

Allt-i-allo


T: 0550-82222

E: hilding@zebraweb.se


Hilding är vår allt-i-allo som hjälper till som både idéspruta samt som vaktmästare.

Signe

Reklambyråhund


T: 0550-SIGNE

E: signe@zebraweb.se


Min uppgift som reklambyråhund är att sprida värme och kärlek, samt biter alla kunder som inte betalar fakturorna i tid. Jag är extremt mottaglig för mutor av olika slag, favoritmutorna består av leverpastej och rysk kvalitetsvodka.